26 Kwiecień 2024   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Stop kumulacji roczników

Prosimy, pomóżcie i podpiszcie petycję "Stop kumulacji roczników" - zainicjowaną przez inicjatywę rodziców. Nagłaśnianie problemu podwojonego rocznika w liceach w 2019 roku nie jest nadmiernym wybiegnięciem w przyszłość, ale jednym z mocniejszych argumentów przeciwko reformie, obnażającym miałkość założeń, bałagan i nieliczenie się z racjami uczniów i rodziców.

stop_kumulacji_rocznikow »

Przypominamy także o podpisaniu petycji w obronie polskiej szkoły i prosimy o przesłanie jej wszystkim, którzy obecnie szukają informacji dot. zmian i pytają, jak mogą pomóc - nie tylko kolegom i koleżankom, ale przede wszystkim rodzicom!
Liczy się każdy głos poparcia!
Gdy niektóre formy protestu wyczerpują się, do kolejnych kroków potrzebna jest dodatkowa mobilizacja. Podpisujcie!

petycja_w_obronie_polskiej_szkoly »