APEL O POMOC!

Zarząd ZNP Oddziału Powiatowego w Chełmie zwraca się z prośbą o udzielenie pomocy finansowej i rzeczowej członkom ZNP poszkodowanym w wyniku powodzi.

Wszyscy, którzy chcą wspomóc nasze Koleżanki i Kolegów w tych dramatycznych chwilach, proszeni są o dokonywanie wpłat na konto Zarządu ZNP Oddziału Powiatowego w Chełmie, za pośrednictwem którego wpłaty zostaną przekazane poszkodowanym.

ZNP Oddział Powiatowy w Chełmie
ul. Lubelska 10, 22-100 Chełm

Bank BPH o/Chełm
z dopiskiem "POWÓDŹ"

Pomoc rzeczową tj.: artykuły żywnościowe o długim terminie ważności, a także odzież, koce, pościel, ręczniki oraz inne rzeczy potrzebne w zaspokojeniu podstawowych życiowych potrzeb będziemy przyjmować w siedzibie Oddziału.