SPOTKANIE PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Oddział Powiatowy ZNP w Chełmie 5 lutego 2009 roku zorganizował UROCZYSTE SPOTKANIE ZWIĄZKOWCÓW, którzy w 2009 roku odeszli na emeryturę.

• 1

Spotkanie odbyło się w siedzibie Oddziału w Chełmie przy ul. Lubelskiej 18, w którym oprócz zaproszonych gości i organizatorów wzięli również udział przedstawiciele Zarządu Sekcji Emerytów i Rencistów OP ZNP w Chełmie. Oprawę słowno-muzyczną spotkania przygotowała kol. Beata Skoczylas wspólnie z uczniami klasy pierwszej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmie. Zebrani nauczyciele z łezką w oku wysłuchali piosenek i wierszyków w wykonaniu młodych artystów.

Kol.E.Suchań prezes OP ZNP w Chełmie wręczyła zebranym listy gratulacyjne i podziękowała za trud włożony w pracę związkową i oświatową. Na zakończenie spotkania nowa przewodnicząca Sekcji Emerytów i Rencistów kol. Maria Mazur-Gałus zaprosiła byłych pracowników oświaty do współpracy z sekcją.

• 3
  • 4
  • 5

Lista pracowników oświaty, członków ZNP, którzy odeszli w 2009 roku na emeryturę:

1. Elżbieta Chymos-Barzał -Szkoła Podstawowa nr 5 Chełm
  2. Jadwiga Fedon-Czapla - Zespół Szkół w Stawie
  3. Maria Gąsiewska - Zespół Szkół w Wierzbicy
  4. Maria Mazur- Gałus - Szkoła Podstawowa nr 10 w Chełmie
  5. Alicja Okoniewska - IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
  6. Elżbieta Pułapa - Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Chełmie
  7. Ewa Rogala - Zespół Szkół Budowlanych w Chełmie
  8. Zofia Sikora - Szkoła Podstawowa w Zawadówce