III BAL ZWIĄZKOWCA - 23.01.2010 r.

• 4

23 stycznia 2010r. odbył się coroczny Bal Związkowca organizowany przez Oddział Powiatowy Związku Nauczycielstwa Polskiego w Chełmie. Tym razem uczestniczyło w nim 200 osób.

Przy dobrej muzyce zespołu wokalnego i gorących posiłkach członkowie ZNP bawili się do białego rana. Mimo niesprzyjającej aury w balu wzięli udział przedstawiciele wielu placówek oświatowo-wychowawczych (27). Największe zorganizowane grupy związkowców przybyły z Gminy Wierzbica, Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie, Zespołu Szkół Zawodowych nr 4, Przedszkola Miejskiego nr 6, Przedszkola Miejskiego nr 2 i Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmie.

• 1
  • 3